Wspaniała zabawa na koncercie zespołu LemOn i zespołu Slajd w Jędrzejowie. Publiczność szalała i świetnie się bawiła.

Wieczorem w niedzielę, 11 czerwca, końca dobiegły tegoroczne Dni Jędrzejowa. Finał imprezy stanowiły dwa koncerty: występ zespołu Slajd oraz gwiazdy wieczoru zespołu LemOn z Igorem Herbutem na czele. Publiczność bawiła się doskonale.

Niedzielny wieczór ostatniego dnia tegorocznych Dni Jędrzejowa upłynął pod znakiem koncertów. Najpierw przed publicznością wystąpił zespół Slajd. Zespół ten gra razem od zaledwie pół roku, ale jego członkowie z muzyką styczność mieli przez całe swoje życie. Slajd wystąpił w składzie: Piotr Michalski, Jacek Sito, Marek Lato, Artur Faryna i Andrzej Strzałowski. Zagrali oni głównie covery zespołu Blackout.

Zabawę podczas tegorocznych Dni Jędrzejowa zwieńczył występ zespołu LemOn z Igorem Herbutem na czele. Grupa ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. Porwali oni publiczność swoimi najbardziej znanymi hitami. Energia na scenie i wśród widowni była niesamowita, a pełne radości okrzyki pokazywały, że publiczność bawi się świetnie.

Dni Jędrzejowa pomimo niepewnego startu z deszczową pogodą były pełne świetnych atrakcji i dobrej zabawy, którą rozpoczęto z humorem i znanymi komikami podczas Kabaretonu.

Relację z którego, możecie zobaczyć tutaj:

Drugiego dnia odbył się fantastyczny Wielki Festyn Rodzinny, na którym wystąpiły lokalne gwiazdy oraz wreszcie wystartował czeski lunapark.

Co możecie zobaczyć poniżej:

Tego samego dnia odbyły się także koncerty Dedisa i Abba Show, które przyciągnęły liczną i dobrze bawiącą się publiczność.

Relację z nich możecie zobaczyć tutaj:

Źródło: ECHO-DNIA