Impresariat

Historia i misja:

Jędrzejowskie Centrum Kultury powstało w oparciu o statut nadany przez Radę Miejską w Jędrzejowie Nr. II/21/02 z dnia 12 grudnia 2002 roku, w wyniku przekształcenia Jędrzejowskiego Domu Kultury w Jędrzejowskie Centrum Kultury. Misją placówki jest przygotowanie młodego pokolenia do twórczego i aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz współtworzenie oferty rozrywkowej i rekreacyjnej dla mieszkańców regionu.

Edukacja artystyczna:

Wiodącą i priorytetową rolę spełnia edukacja artystyczna dla wszystkich grup wiekowych, prowadzona we wszystkich podstawowych dziedzinach sztuki. Twórcza kadra instruktorów zapewnia szerokie możliwości rozwinięcia swoich zainteresowań i talentów oraz zdobycia wiedzy w ramach prowadzonych przez CK kursów, pracowni, zespołów artystycznych, galerii, warsztatów i klubów.

Impresariat i organizacja imprez:

Prowadzony przez Centrum Kultury Jędrzejów impresariat artystyczny pracuje głównie na rzecz miasta i regionu jędrzejowskiego. Organizujemy kameralne imprezy dla kilkudziesięciu widzów i plenerowe wydarzenia dla kilkunastotysięcznych grup odbiorców. W programie CK Jędrzejów znajdują się zarówno pojedyncze koncerty i spektakle jak i kilkudniowe festiwale.

Zapraszamy do współpracy:

Jędrzejowskie Centrum Kultury zaprasza do współpracy na zasadach komercyjnych i niekomercyjnych wszystkich zainteresowanych współtworzeniem naszej oferty.

KONTAKT:

Tel. 041 386 12 68
Fax. 041 386 12 68
email: poczta@ckjedrzejow.pl

Al. J. Piłsudskiego 3
28-300 Jędrzejów