Pożegnanie Lata w Jędrzejowie. Darmowy lunapark, foodtrucki i dobra muzyka. Gwiazdą wieczoru raper Poison 777!

W niedziele 10 września na terenie Centrum Kultury w Jędrzejowie mieszkańcy będą mogli pożegnać wakacje podczas tegorocznego festynu „Pożegnanie Lata”. Będzie dobra muzyka, świetna zabawa i zlot foodtrucków. Zobaczcie szczegółowy program imprezy. Start godzina 16.

Pożegnanie Lata 2023 w Jędrzejowie

Zabawa odbędzie się nieopodal amfiteatru przy Centrum Kultury w Jędrzejowie. Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00. Wstęp wolny.

Program „Pożegnania Lata” w Jędrzejowie

  • 16:00 – występ zespołu 100 Stopni
  • 17:00 – występ zespołu Slajd
  • 18:00 – występ zespołu Mellow Monday
  • 19:00 – występ zespołu Poison 777

Poza muzyką mieszkańcy będą mogli skosztować jedzenia z foodtrucków, w tym roku mają być dostępne różnego rodzaju burgery, zapiekanki, kurczaki, zakręcone ziemniaki ale także popcorn i coś słodkiego: gofry, lody, wata cukrowa. Dla dzieci na parkingu przy Centrum Kultury zostanie rozłożony darmowy lunapark ze zjeżdżalnią, placem zabaw, trampoliną eurobungee i z suchym basenem z kulkami.

Podczas imprezy będzie można skorzystać również z darmowych konsultacji prowadzonych przez panią psycholog doktor Karolinę Piłat z Kielc. Pojedyncza sesja psychologiczna będzie trwać po 30-45 minut, wszystkie konsultacje zaś około 3-4 godzin.

Poison 777 – czyli Piotr Michał Plichta to polski raper prowadzący od 2010 roku solową działalność muzyczną. Artysta współpracował z takimi wykonawcami jak: TGD, Vixen, Kolah, Rover, Dobromir MAK Makowski, Allen, Yuro, Bęsiu, Dj Bulb. W swej twórczości porusza takie zagadnienia jak wiara i wartości. Pierwsze próby związane z muzyką Hip-Hop Poison rozpoczął mając 17 lat. W 2005 roku poznał przyszłą żonę Emilię, później w 2008 roku wzięli ślub. Raper nawrócił się w 2008 roku. Był narkomanem i złodziejem, dziś świadczy o Bogu i opowiada o swoim życiu. Stworzył artystyczny program profilaktyki uzależnień, podczas którego ostrzega młodych przed najczęstszymi błędami.

Mellow Monday – to młody, charyzmatyczny, prężnie rozwijający się zespół z Kielc, który niedawno świętował swoje pierwsze urodziny. Publiczność w Jędrzejowie może spodziewać się usłyszenia autorskich utworów będących mieszanką stylów: pop, rock, funky, jazz.

100 Stopni – zespół grający muzykę z pogranicza nu metalu, rocka oraz grunge, którego przykładowy klip możecie przesłuchać poniżej:

Slajd – zespół ten gra razem od roku, ale jego członkowie z muzyką styczność mieli przez całe swoje życie. Ich brzmienie to żywiołowy rock and roll!

Pożegnanie Lata w Jędrzejowie. Darmowy lunapark, foodtrucki i dobra muzyka. Gwiazdą wieczoru raper Poison 777!

Źródło: ECHO-DNIA