Popcorn i Szminka w Centrum Kultury w Jędrzejowie.

Popcorn i Szminka w Centrum Kultury w Jędrzejowie. W niedzielę na panie czekał seans filmowy i inne atrakcje.

Popcorn i Szminka pod takim hasłem w niedzielę 13 marca odbyła się w Centrum Kultury w Jędrzejowie ciekawa impreza, drugie wydarzenie z cyklu #kinokobiet, czyli imprezy dla Pań zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet. Na Panie w tym dniu czekał seans filmowy i wiele innych atrakcji.

Niedziela 13 marca w Jędrzejowskim Centrum Kultury stała się dniem poświęconym kobietom. Od 12 do późnych godzin wieczornych Panie mogły skorzystać z wielu atrakcji: strefy wykładowej, warsztatów, konsultacji ze specjalistami, losowania nagród oraz z seansu filmowego jaki na nie czekał po tym wszystkim.

Impreza zaczynała się od godziny 12 otwierając strefę wystawową z której można było korzystać przez większość dnia. Pośród wystawców z których usług i porad mogły skorzystać panie w tym dniu znaleźli się:

  • Naturhouse Jędrzejów – oferując bezpłatne konsultacje dietetyczne;
  • Studio Sylwetki Jędrzejów – z prezentacją swojej oferty profesjonalnego modelowania sylwetki dla kobiet;
  • Zdrowie w pudełku – kuszące słodkimi przekąskami fit ze swojego menu;
  • Siłownia Power Iron- oferujący konsultacje z trenerem personalnym;
  • Agnieszka Skrzypczyk – porady osobistej stylistki;
  • Anna Klinger-Baran Sekrety piękna – konsultacje makijażowe;
  • Magdalena Gubała – konsultacje kosmetyczne i wizażowe;
  • Pasją Połączone – panie z Jędrzejowskiego Klubu Kobiet zajmujące się ręcznie robionymi ozdobami, które przygotowały w trakcie wydarzenia ozdoby w sam raz na święta wielkanocne;

Czas do seansu filmowego „Matki Równoległe” w reżyserii Pedro Almodóvar wypełniony był nie tylko przez wystawy, ale również i inne atrakcje.

Najpierw na Panie czekał wykład doktor Jolanty Komorowskiej, ginekolog, położnik, pedagog oraz wieloletniego wykładowcy podczas którego opowiedziała ona między innymi o profilaktyce przed menopauzą.

Następnie, na piętrze Centrum Kultury, odbyły się warsztaty „Sexi Dance” prowadzone przez siłownię Power Iron, które uczyły jak poruszać się by każda kobieta mogła poczuć swoją siłę i atrakcyjność oraz jak poprzez ruch wyrazić swoje emocje.

 

Po seansie filmowym wszystkie panie mogły skorzystać z poczęstunku w Qlturka Coffe&Bar oraz obejrzeć wystawę fotografii kobiecej autorstwa Anny Pakuły, dla której fotografia jest jej pasją już od 10 lat, a od 2021 roku zajmuje się nią także w charakterze zawodowym. W swoich pracach stara się zawrzeć siłę i wewnętrzne piękno kobiet, które fotografuje. Bankiet, będący finałem tego pełnego atrakcji dnia dla Pań, okraszono klimatyczną muzyką bluesowo – rockową zespołu Stondwave podczas koncertu „Blues na dobry wieczór”.

Imprezę dla kobiet zorganizowali: Naturhouse Jędrzejów, Agencja Spinki, Kino Centrum Kultury Jędrzejów, Qlturka Coffee&Bar.

Źródło: ECHO-DNIA

 

 

Post Author: Tomasz Osiński