Parę tysięcy ludzi bawiło się na koncercie Andrzeja Piasecznego podczas Dni Jędrzejowa 2022. To był wspaniały wieczór! [ECHO DNIA]

Parę tysięcy ludzi bawiło się na koncercie Andrzeja Piasecznego podczas Dni Jędrzejowa 2022. To był wspaniały wieczór!

Na ten wieczór czekali niemal wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Jędrzejów oraz powiatu jędrzejowskiego. W niedzielę, 6 czerwca chwilę po godzinie 21 na scenie przy Centrum Kultury swój niezapomniany koncert dał Andrzej Piaseczny. Gwiazdę wieczoru oglądał kilkutysięczny tłum.

„Złoty środek”, „Śniadanie do łóżka”, „Wszystko dobrze”, czy „Chodź, przytul, przebacz” – takie i wiele innych, znanych w całej Polsce przebojów, przed parotysięczną publicznością zebraną na placu przy Centrum Kultury w Jędrzejowie, zaśpiewał jeden z najlepszych polskich piosenkarzy, Andrzej Piaseczny.

Wokalista wraz z występującym wcześniej Dawidem Kwiatkowskim byli gwiazdami finałowego wieczoru Dni Jędrzejowa 2022.

Co ciekawe, Dawid Kwiatkowski tuż po swoim występie został na chwilę, by posłuchać i pobawić się wraz z jędrzejowską publicznością na koncercie Andrzeja Piasecznego.

Publiczność bawiła się doskonale śpiewając jednym chórem piosenki gwiazd, kołysząc się i klaszcząc. To było wspaniałe zakończenie trwających od piątku, 3 czerwca Dni Jędrzejowa.

Źródło: ECHO DNIA

 

 

 

Post Author: Tomasz Osiński