Mieszkańcy Jędrzejowa bawili się przez cały weekend [Telewizja Świętokrzyska]

Andrzej Piaseczny, Dawid Kwiatkowski i Epis – nie tylko te gwiazdy wystąpiły na scenie przed Centrum Kultury podczas tegorocznych Dni Jędrzejowa. Impreza powróciła po dwuletniej przerwie związanej z koronawirusem. Mieszkańcy rozpoczęli świętowanie już w piątek i bawili się przez trzy dni.

Pierwszy weekend czerwca mieszkańcom miasta upłynął pod znakiem zabawy. W miniony weekend odbyły się Dni Jędrzejowa. Imprezę zorganizowano po dwóch latach pandemicznej przerwy. Świętowanie trwało od piątku do niedzieli.

Ostatniego dnia przed Andrzejem Piasecznym wieczór gwiazd otworzył piosenkarz i autor tekstów – Dawid Kwiatkowski. Większość wydanych przez niego płyt dotarła na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce otrzymując status złotej i platynowej.

Na placu przed Centrum Kultury nie zabrakło atrakcji zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych uczestników wydarzenia. Na Alei Piłsudskiego zaparkowały food trucki serwujące kuchnie z całego świata. Prosto z Czech przyjechał lunapark.

W sobotę w ramach obchodów Dni Jędrzejowa zorganizowano Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Z kolei wieczorem swój koncert dał raper Epis. Natomiast dzień wcześniej w amfiteatrze centrum wystąpiły przedszkolaki, a starszą publiczność zabawiły kabarety: Truteń i Czwarta Fala.

Źródło: amichalczyk@tvswietokrzyska.pl

www.tvswietokrzyska.pl

 

 

 

 

 

 

Post Author: Tomasz Osiński