„Koncert z Dedykacją” z okazji Dnia Kobiet w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Zobaczcie zdjęcia z występów

„Koncert z Dedykacją” na scenie Centrum Kultury w Jędrzejowie

Dzień Kobiet w 2023 roku wypada w środę, 8 marca. Z tej okazji w jędrzejowskim Centrum Kultury odbył się specjalny koncert pod tytułem „Koncert z Dedykacją”. W niedzielę, 5 marca na każdą mieszkankę, która odwiedziła centrum czekał podarunek w postaci pięknych kwiatów.

Na koncercie wystąpili liczni lokalni artyści oraz zespoły działająceprzy Centrum Kultury w Jędrzejowie . Popis swych umiejętności akrobatycznych i tanecznych dał między innymi zespół akrobatyczno-taneczny działający przy zespołach „Parada” oraz zespoły taneczne „Parada”.

Podczas koncertu wystąpili:

  • Zespół akrobatyczno-taneczny w występach: Pierroty, Rock and Roll
  • Zespół taneczny Parada i Mała Parada w występach: Enfer, Panie Janie-step, Shine like Jazz, Krecik ogrodniczek, Kankan, Prayer
  • Natalia Putowska występ solo: Niepokonana
  • Julia Marcinkowska solo : Lost Mind
  • Oliwier Gawlik solo : Agent
  • Duet Weroniki Pańtak i Alicji Świerczyńskiej : Mr Pinstripee
  • Duet Julia Smorąg i Agata Bik: Opposite face
  • Kaja Pytlarz solo : Rose
  • Lena Skrzypczyk solo : Jazz fever

Przed finałem niedzielnej zabawy burmistrz miasta Jędrzejowa Marcin Piszczek, sekretarz Renata Kawiorska oraz dyrektor Centrum Kultury Józef Straszak podziękowali wszystkim artystom. Ponadto przekazano kwiaty każdej z artystek oraz instruktorek bez których ten występ nie był by możliwy: Danucie Ziółkowskiej, Paulinie Patyna-Tyrała, Arkadii Dziarmaga i pani Elżbiecie Florkiewicz odpowiedzialnej za kostiumy oraz Anicie Łukasik odpowiedzialnej za scenografię.

– Za chwilę chyba najważniejszy dzień w kalendarzu mężczyzny. Prawda panowie? Musicie stanąć na wysokości zadania i wspólnie z waszymi oblubienicami uczcić to święto jakim jest Dzień Kobiet. Z tej okazji, drogie panie, przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia ode mnie, pani sekretarz i wszystkich pracowników Urzędu Miasta oraz Centrum Kultury w Jędrzejowie. Drogie panie, życzę wam ponadto by ten wasz dzień trwał przez cały rok. Wszystkiego dobrego, panowie oby wasze portfelu to udźwignęły.

– złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet burmistrz Marcin Piszczek.

W finale koncertu swój występ dał zespół Jędrzejowskie Gitary, który powstał niespełna 3 miesiące temu. Wystąpili oni w składzie: Henryk Michałkiewicz, Krzysztof Stradomski, Józef Zugaj, Zdzisław Michałkiewicz, Piotr Beszterecha, Tomasz Gębura, Barbara Skromna. Na scenie zagrali i zaśpiewali największe przeboje z repertuaru zespołu Czerwonych Gitar.


źródło: ECHO-DNIA