Aktor Adam Woronowicz zawita do Jędrzejowa. Zobaczyć go będzie można przy okazji filmu „Teściowie 2”

We wtorek 26 września, w Centrum Kultury w Jędrzejowie odbędzie się wyjątkowy seans filmu „Teściowie 2” połączony ze spotkaniem ze znanym aktorem Adamem Woronowiczem, gwiazdę tej polskiej komedii. Wydarzenie odbędzie się o godzinie 18 w sali kinowej jędrzejowskiego Centrum Kultury. Cena biletu wynosi 25 złotych.

Spotkanie z aktorem Adamem Woronowiczem i seans filmu „Teściowie 2” w Jędrzejowie

 

We wtorek, 26 września jędrzejowskie Centrum Kultury odwiedzi aktor Adam Woronowicz by spotkać się z widzami na seansie filmu „Teściowie 2”. Gwiazda wciela się w filmie w pierwszoplanową rolę Tadeusza, który jest potocznie zwanym „pantoflarzem” znajdującym się pod kontrolą swojej żony którą gra Izabela Kuna. Po seansie filmowym spotkanie aktora z widzami poprowadzi Adam Pazera, znawca filmu, dziennikarz i długoletni dyrektor kina Światowid w Katowicach.

Pokaz filmu odbędzie się we wtorek, 26 września o godzinie 18 w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Bilety w cenie 25 złotych można nabyć TUTAJ

Adam Woronowicz ukończył studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie w 1997 roku. Jego występy można było oglądać w Teatrze Rozmaitości w Warszawie w latach 1997-2001 i w Teatrze Powszechnym w Warszawie od 2001 do 2009 roku. Obecnie występuje w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Wystąpił w wielu filmach, serialach oraz w spektaklach Teatru Telewizji.

„Teściowie 2” to kontynuacja komedii „Teściowie” z 2021 roku. Historia pierwszego filmu ma miejsce w czasie wesela. Do ślubu nie doszło, odwołano go w ostatnim momencie, ale mimo to zaplanowana impreza odbywa się. W sequelu „Teściowie” para młoda znów daje sobie szansę i ponownie zaprasza na swój ślub i wesele.