Rubinowe gody – niewąska komedia teatralna na scenie w Centrum Kultury w Jędrzejowie

W piątek, 24 lutego na deskach sceny Domu Kultury w Jędrzejowie odbędzie się spektakl teatralny pod tytułem „Rubinowe Gody”. To komediowa opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale także lekcja, że na miłość i namiętność nigdy nie jest zbyt późno. W spektaklu wystąpią znani aktorzy teatralni oraz filmowi. Początek o godzinie 18.30

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?

Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialny jest Krzysztof Kędziora, w spektaklu występują: Dorota Nowakowska, Andrzej Beja-Zaborski/Tadeusz Chudecki, Paweł Ferens/Marcin Trzęsowski, Sławomir Doliniec/Maciej Zuchowicz. Czas trwania wynosi 140 minut z jedną przerwą.

Występ odbędzie się w piątek 24 lutego w Centrum Kultury w Jędrzejowie o godzinie 18.30.

Ceny biletów zaczynają się od 90 złotych.

Źródło: ECHO-DNIA