Popcorn i Szminka w Jędrzejowie. Pełen atrakcji wieczór tylko dla pań.

W sobotę, 4 listopada w Jędrzejowie odbyła się czwarta edycja imprezy tylko dla pań „Popcorn i Szminka”. Było to już kolejne wydarzenie z cyklu #kinokobiet, które odbyło się na terenie jędrzejowskiego Centrum Kultury. Podczas imprezy panie skorzystały między innymi z konsultacji, warsztatów beauty i zajęć gimnastycznych. Zwieńczeniem imprezy był premierowy pokaz filmowy „Ani z Zielonego Wzgórza”.

„Popcorn i Szminka” – impreza dla pań już po raz czwarty w Jędrzejowie

„Popcorn i Szminka” w Jędrzejowie to wyjątkowe wydarzenie tylko dla pań, które cyklicznie odbywa się w jędrzejowskim Centrum Kultury. W sobotę, 4 listopada w kobiecym gronie spotkały się panie z Jędrzejowa i okolic na czwartej już edycji tego wydarzenia, które po raz pierwszy zorganizowano w listopadzie 2021 roku.

I tym razem panie miały okazję do miłego spędzenia czasu w swoim gronie oraz do wzięcia udziału w między: bezpłatnych konsultacjach dietetycznych poprowadzonych przez dietetyczki z Centrum Dietetycznego Naturhouse Jędrzejów i konsultacjach medycznych zaoferowanych przez salon optyczny Optyk Domański.

Nieodłączną częścią każdej z edycji tej imprezy są także stoiska strefy beauty gdzie i tym razem jędrzejowianki zapoznały się z ich ofertą. Każda z zainteresowanych pań mogła także poradzić się w kwestii pielęgnacji u Magdaleny Gubały z „Pracowni Urody” w Jędrzejowie, Sylwii Nawrot z „Sylvea – naturalne kosmetyki” z Jędrzejowa oraz Anny Klinger Baran z salonu „Sekrety Piękna”.

Nie zabrakło też wielu interesujących warsztatów. Panie mogły nauczyć się malarstwa intuicyjnego pod okiem artystki Anity Łukasik, wziąć udział w ćwiczeniach tabata poprowadzonych przez Dianę Łukasik czy spróbować swych sił z jogą pod opieką Agnieszki Chudzik oraz w warsztacie samorozwojowym poprowadzonym przez Barbarę Sipa pod nazwą „Higiena i stabilność życia codziennego”. Na scenie Centrum Kultury odbył się także wykład „Zrób krok w stronę zdrowych stóp” poprowadzony przez Emilię Wierzchowską – właścicielkę salonu podologicznego „Studio eM Nails”. Fanki pięknych ręcznie robionych ozdób mogły zakupić ozdoby wykonane przez Monikę Struzik, Anitę Łukasik i firmy „Po drugiej stronie Sznurka” czy „KreoBiżuteria”.

Swoje oferty dla pań przedstawiły także „MimikaStanika” – jedyny w Jędrzejowie sklep z doradztwem braffiterki, „Naturesto” – producent wegańskich, naturalnych świec sojowych oraz siłownia „Endorfina” w Jędrzejowie.

4. edycja „Popcorn i Szminka” była dniem pełnym atrakcji dla przedstawicielek płci pięknej. Panie korzystały ze strefy beauty, brały udział w bezpłatnych konsultacjach z różnymi specjalistami, wzięły udział w zajęciach gimnastycznych tabaty i jogi z muzyką, a także robiły pamiątkowe zdjęcia w specjalnie przygotowanej do tego fotobudce „Złap chwile”. Podczas imprezy zbierano również datki dla czworonożnych podopiecznych stowarzyszenia Kudłate Szczęście. O smaczny catering zadbała cukiernia La Baugiette z Jędrzejowa.

Imprezę zakończono premierowym seansem filmowym „Ania z Zielonego Wzgórza” w reżyserii Uldis Cipsts na podstawie cyklu popularnych powieści o tym samym tytule autorstwa pisarski Lucy Laud Montgomery z Kanady. Przed seansem filmowym odbyło się także losowanie voucherów z nagrodami.

Na zabawę dla pań z terenu całego powiatu jędrzejowskiego zaprosili: Anita Zdanek i Dominika Woźniczko z Centrum Dietetycznego Naturhouse Jędrzejów, Karina Ciosk Komorowska ze stowarzyszenia Jędrzejowianki oraz Centrum Kultury w Jędrzejowie.


Źródło: ECHO-DNIA