Jędrzejów – Portret MIasta

Przyłącz się do konkursu, pokaż swój portret miasta!

Jędrzejów ma długą historię ? w przyszłym roku będzie obchodzić już 750-lecie nadania praw miejskich. Chcemy uczcić ten wielki Jubileusz konkursem fotograficznym ?Jędrzejów-Portret Miasta? i stworzyć galerię portretów miasta ? pokazać jego piękno i to, jak miasto zmieniało się w ciągu ostatnich 10 lat.

Jeśli lubisz fotografować, mieszkasz lub pochodzisz z Jędrzejowa lub gminy Jędrzejów, albo jesteś z nimi związany poprzez pracę, szkołę, rodzinę ? ten konkurs jest dla Ciebie.

Co miesiąc spośród nadsyłanych prac wyłonimy najlepsze fotografie Jędrzejowa i będziemy je prezentować na naszej stronie internetowej www.portretmiasta.eu a wszystkie zakwalifikowane prace oglądać będzie można na profilu instagramowym konkursu https://www.instagram.com/portretmiasta/.

Na koniec 2020 roku spośród wybranych zdjęć z poszczególnych miesięcy jury wybierze zwycięzców konkursu ? o szczegółowej dacie rozstrzygnięcia poinformujemy.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, a dla wszystkich uczestników dyplomy i wystawa pokonkursowa w Centrum Kultury w Jędrzejowie.

Będziemy się starali by zwycięskie zdjęcia znalazły też godne miejsc w publikacji typu kalendarz czy mini album.

Wszystkie szczegóły zawarte są w regulaminie Konkursu Fotograficznego ?Jędrzejów-Portret Miasta?, którego organizatorem jest Centrum Kultury w Jędrzejowie a patronat nad nim objął Burmistrz Jędrzejowa Marcin Piszczek oraz Okręg Świętokrzyski Związku Polskich Artystów Fotografików, Echo Dnia i Gazeta Jędrzejowska.

Konkurs startuje już od maja!

Zapraszamy do udziału!

REGULAMIN

Post Author: Tomasz Osiński