I Forum Seniora

Drodzy Seniorzy! Zapraszamy na I Forum Seniora. Już 14-16 czerwca spotkamy się w internecie

Forum Seniora to wydarzenie organizowane cyklicznie w całej Polsce. Po raz pierwszy odbędzie się również w Kielcach i potrwa aż trzy dni (14-16 czerwca). Z zaproszonymi ekspertami porozmawiamy m.in. o cyberbezpieczeństwie seniorów, zabiegach uzdrowiskowych, aktywności seksualnej, diecie oraz zdrowiu osób starszych. Odwiedzimy też Chatę Szeptuchy, by poznać sekrety ziołolecznictwa!
Z przyjemnością zapraszamy na I Forum Seniora, które rozpocznie się już w poniedziałek, 14 czerwca o godz. 10.00. ?Senior może mieć klawe życie? – to hasło przewodnie pierwszego dnia prelekcji. W ramach Forum Seniora będziemy spotykać się z Seniorami także przez kolejne dwa dni, codziennie od godziny 10.00. W trakcie spotkań zaproszeni eksperci poruszą kwestie bliskie seniorom. 15 i 16 czerwca tematom wykładów będą przyświecały hasła – ?Zawsze piękni? i ?Zawsze młodzi?. W trosce o bezpieczeństwo uczestników wszystkie wykłady będą transmitowane w internecie.

Organizujemy nasze Forum w internecie po to, aby seniorzy uczestniczyli w nim w komfortowych warunkach, w zaciszu swojego domu, gwarantując im tym samym maksymalne bezpieczeństwo. A to właśnie ono jest dziś najważniejsze – mówi Iwona Walkowicz, dyrektor marketingu Echa Dnia.

Więcej szczegółów znaleźć można na www.echodnia.eu/forum-seniora2021

 

Post Author: Tomasz Osiński