Czwarta edycja Popcorn i Szminka w Centrum Kultury w Jędrzejowie już wkrótce. Co będzie się dziać na tym wyjątkowym spotkaniu dla pań?

W sobotę 4 listopada w Centrum Kultury w Jędrzejowie już po raz czwarty odbędzie się wydarzenie „Popcorn i Szminka” z cyklu #kinokobiet. Bezpłatne konsultacje ze specjalistami, strefa beauty oraz premierowy seans filmowy to niektóre z atrakcji z których będą mogły skorzystać panie. Początek imprezy o godzinie 15.

Popcorn i szminka, czyli czwarta edycja kobiecego spotkania w Jędrzejowie

W sobotę, 4 listopada, już po raz czwarty odbędzie się jedno z największych wydarzeń tylko dla kobiet w powiecie jędrzejowskim. Popcorn i Szminka jest już kolejnym wydarzeniem z cyklu #kinokobiet.

Tego dnia od godziny 15 na panie czekać będzie wyjątkowy seans filmowy „Ani z Zielonego Wzgórza”. Przed seansem będzie można skorzystać ze stoisk w specjalnej strefie wystawców dla pań. Będą bezpłatne konsultacje, warsztaty, wykłady oraz pokazy różnych produktów i degustacje, strefa beauty i fashion oraz ścianka do pamiątkowych zdjęć. Ponadto każda uczestniczka otrzyma upominki od wystawców i będzie mogła wziąć udział w losowaniu ciekawych nagród!

„Ania z Zielonego Wzgórza” z 2023 to familijny film produkcji łotewskiej w reżyserii Uldis Cipsts na podstawie popularnego cyklu powieści autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery. Film opowiada historię osieroconej Ani, którą wychowuje rodzeństwo Maryla i Mateusz Cuthbert. Zwiastun tego filmu po polsku możecie zobaczyć TUTAJ.

Organizatorami tego spotkania dla pań jest: Naturhouse Jędrzejów, inicjatywa Jędrzejowianki oraz Kino Centrum Kultury w Jędrzejowie.


Źródło: ECHO-DNIA

Mateusz Zapart

Mateusz Zapart