Kolejny sukces FT EKS-tremum II – Złoty Laureat XXIII OKZT Małogoszcz 2017

22 kwietnia 2017 roku Formacja Taneczna EKS-tremum I i EKS-tremum II wzięła udział w XXIII Ogólnopolskich Konfrontacjach Zespołów Tanecznych, Małogoszcz 2017. To prestiżowy i trudny konkurs taneczny, w których biorą udział zespoły z całej Polski. W tym roku zaprezentowano ponad 120 choreografii w różnych kategoriach. Konkurencja była ogromna i bardzo mocna.

Młodsza grupa EKS-tremum II wywalczyła I miejsce i tytuł Złotego Laureata XXIII OKZT Małogoszcz 2017 w kategorii „Inne formy taneczne” do lat 11 oraz otrzymała nominację do 44 Festiwalu Harcerskiego, Kielce 2017. Formacja zaprezentowała premierową choreografię autorstwa Kamila Zdańkowskiego pt. „Nadeszła zima”.

Starsza grupa EKS-tremum I zaprezentowała 2 układy w dwóch różnych kategoriach i otrzymała dyplom za udział za XXIII OKZT Małogoszcz 2017. Formacja startowała w dwóch kategoriach:

Choreografię Kamila Zdańkowskiego pt. „Euforia” zaprezentowała w kategorii „Taniec nowoczesny” pow. 15 lat. W Kategorii „Inne formy taneczne” zespół zaprezentował układ zatytułowany „Alter ego”, którego autorami są Bartek Łącki i Kamil Zdańkowski.

Niniejszym Formacja rozpoczęła sezon taneczny 2017. Przed zespołem wiele konkursów i przeglądów. Życzymy kolejnych spektakularnych sukcesów!

 

Post Author: ekstremum